قوانین سایت

به استناد ماده(1) آئین نامه اجرایی مواد(2)،(121) و تبصره ماده (87) قانون نظام صنفی ، بازاریابی تک سطحی روشی از فروش محصول است که در آن کلیه حق کمسیون ها و پاداش ها به اساس عملکرد فروش شخص بازاریاب با فروشنده پرداخت می شود.

شرایط عضویت:
✔ حداقل سن برای عضویت در سایت سورانه و استفاده از خدمات مرتبط 15 سال تمام و برای سنین پائینتر اقدام از طرف قیم یا ولی آن قابل قبول و مورد تایید می‌باشد که برای هر نقل و انتقال و عملیات مرتبطی نیز قابل اجرا می باشد.
✔ از کلیه متقاضیان هنگام ثبت‌نام اطلاعات کامل هویتی اخذ خواهد شد و به اطلاعات خصوصی اشخاص که از خدمات سایت استفاده میکنند احترام گذاشته و از آن محافظت می‌کند.
✔ ورود کاربران به وب سایت سورانه در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سورانه ازسوی کاربر می باشد.
✔ توجه داشته باشید کلیه اصول و روشهای مورد فعالیت مرتبط با سایت سورانه منطبق با قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از مصرف‌کنندگان جمهوری اسلامی ایران است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین فوق و قوانین مربوط به کاربران است.
✔ عضویت نماینده وثبت رسمی دفاتر وشعب ، نمایندگان ، فروشگاهها ومراکز خدمات مربوطه با دریافت قرارداد توسط سورانه رسمیت می یابد.
✔ فعالیت در سایت سورانه و اخذ پورسانت منوط به ثبت نام و فعال کردن پنل عضویت کاربر میباشد و نماینده فروش(بازاریاب) بعد از ثبت نام قطعی و دریافت کد کاربری و عضویت اقدام به بازاریابی می‌نماید.
✔ با پذیرش فرم ثبت‌نام متقاضی و بعد از انجام مراحل تعیین شده و پرداخت حق عضویت آن ، ازسوی سورانه یک صفحه کاربری اختصاصی به متقاضی عضویت و فعالیت داده میشود که هم میتواند از خدمات تخفیفی استفاده نماید و هم در صورت تمایل اقدام به بازاریابی محصولات و خدمات مرتبط با سایت سورانه نماید.
✔ اینجانب متقاضی همکاری و عضویت در سایت سورانه در کمال صحت و سلامتی کامل و آگاهی کامل به مفاد فعالیت سایت سورانه اقدام به ثبت نام نموده و در خواست عضویت و فعال نمودن کد کاربری جهت استفاده از انواع خدمات تخفیفی ، اعتباری ، کالایی ، بازاریابی و سایر خدمات دیگر مربوط به سایت سورانه را دارم و به تمامی قوانین و مقررات مرتبط با سایت سورانه پایبند می باشم.